Роботи з тепломодернізації одночасно проводяться в 9 закладах освіти  комунальної форми власності, які підпали під проєкт «Підвищення енергоефективності громадських будівель». У підсумку ж,  його буде реалізовано в 67 бюджетних установах Кременчука. Проводяться ці масштабні роботи за ініціативи народного депутата України Юрія Шаповалова та міського голови Віталія Малецького та підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.

У рамках комплексного утеплення в школах, дитячих садочках і медичних закладах міста будуть замінені старі вікна та двері  на нові енергозаощадливі, встановлені сучасні ІТП та утеплені фасади. Для реалізації  проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель» фінансовою установою ЄБРР було виділено пільговий кредит.  Окрім того, європейськими партнерами на підвищення енергоефективності закладів бюджетної сфери Кременчука було надано безповоротній грант розміром 1,5 млн. євро.

Нагадаємо, що проєкт «Підвищення енергоефективності громадських будівель» є унікальним на теренах України. Кременчук став другим українським містом, де його буде реалізовано в бюджетних установах.