У Кременчуці збільшилось число учнів, які скалали ЗНО Більше ніж на 190 балів. Про це повідомив сьогодні на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради керівник міського департаменту освіти Геннадій Москалик.

Незважаючи на те, що у порівнянні з 2019 роком число випускників у Кременчуці зменшилося, тих, хто склав ЗНО на найвищі бали (190-200) значно більше. Якщо у позаминулому році ЗНО складали 886 випускників кременчуцьких закладів загальної середньої освіти, з них  отримали найвищі бали з одного-чотирьох предметів – 76 осіб, у 2020 році ЗНО складали 848 осіб,  найвищі бали отримали – 77, у 2021 році участь у ЗНО брали 719 випускників,  найвищі бали отримали – 114.

Геннадій Москалик зазначив, що це стало можливим завдяки проведеним у Кременчуці заходам з профілізації закладів загальної середньої освіти. Нагадаємо, що позаминулого року Кременчуцькою міською радою було прийнято рішення про створення у місті  18 гімназій, в яких учні навчаються лише до 9-го класу, та 10 ліцеїв, де є 10-11 класи, і створені всі умови для більш глибокого вивчення  предметів за обраним учнями профілем.

Міський голова Віталій Малецький подякував депутатам Кременчуцької міської ради минулого скликання за це рішення. Як показав час, воно було вірним. Учні випускних класів мають можливість отримувати більш якісну освіту у закладах, де для цього створені всі необхідні умови, здавати зовнішнє незалежне оцінювання на високі бали і вступати до вищих навчальних закладів за результатами ЗНО.