6-8 липня в Кременчуці проходять регіональні командно-штабні навчання з органами управління і силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Підрозділами виконавчого комітету Кременчуцької міської ради спільно з аварійно-рятувальними службами відпрацьовуються дії в умовних надзвичайних ситуаціях. За легендою навчань, сьогодні на річці Дніпро, в районі центрального міського пляжу, сталося зіткнення двох суден. Унаслідок чого троє людей загинуло, 24 особи потребували допомоги, серед них 8 травмованих. У ліквідації наслідків аварії брали участь працівники управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій, КП «Кременчук Аква-сервіс», поліцейські, медики та інші міські служби.

Вцілому навчання пройшли успішно, пожежу на суднах погасили, умовно постраждалих евакуювали, надали їм необхідну медичну допомогу. Аварійно-рятувальні служби спрацювали злагоджено і оперативно.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що підсумки навчань будуть підведені після їх завершення, але вже зараз можна зробити висновки, над чим потрібно ще попрацювати, щоб швидко реагувати на подібні ситуації.