Кожна робота – неповторний витвір мистецтва, адже вкладена в неї душа робить її унікальною. Кременчуцька мисткиня Тетяна Мкртчян 15 років свого життя віддала творчості. Експозиція «Перлина вишиваного світу» схожа на збірку казок, адже тут представлено роботи із зображеннями міфічних істот, тварин, казкових героїв та навіть картини на християнську тематику. В читальній залі зібралися найближчі люди та шанувальники Тетяни Миколаївни, які із захватом спостерігали за дійствами, зображеними на її картинах та вітали рукодільницю.

Родина жінки – її найбільша підтримка. Саме син Тетяни Миколаївни – Вадим, допоміг матері реалізувати її мрію. Чоловік зважився та звернувся до Національного Реєстру Рекордів України з проханням зареєструвати новий рекорд.

Керівник Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова зазначила, що картини Тетяни Миколаївни надзвичайно прекрасні та унікальні, адже кожна з них має свою тематику та несе свій посил. Працівники Реєстру визначили категорію – номінація «Найбільша площа вишитих робіт», в якій буде зафіксований рекорд та приїхали до Кременчука аби привітати Тетяну Мкртчян з отриманою нагородою.