У Кременчуці, на базі Першої міської лікарні, відкрили сучасне відділення реабілітації хворих після інсульту. Як зазначив міський голова Віталій Малецький,  у лікарні проводиться сучасна терапія інсульту – тромболізіс, що зменшує смертність та інвалідізацію.

– Проведення тромболізісу для пацієнтів безкоштовне (також КТ-діагностика до процедури тромболізісу та після, медикаментозне забезпечення, цілодобовий нагляд). За сучасними вимогами лікування пацієнт з гострим інсультом знаходиться у відділенні неврології 7 діб, подальша доля пацієнта зазвичай не вирішена.
Робота відділення реабілітації вирішить подальшу адаптацію пацієнта в фізичному, психологічному та соціальному направленні. Своєчасно розпочата реабілітація зможе попередити інвалідизацію пацієнтів, – прокоментував міський голова.

Лікування інсультів набуло особливої актуальності у часи пандемії коронавірусу, оскільки порушення мозкового кровообігу є одним з частих ускладнень коронавірусноі хвороби, яке вражає пацієнтів незалежно від віку. Перша міська лікарня визначена одним з чотирьох підприємств в області для надання медичної допомоги при гострому мозковому інсульті.

Відділення розраховане на 12 ліжок та має пропускну спроможність до 300 пацієнтів на рік. Воно забезпечене необхідним обладнанням та інвентарем, пройшли відповідну перепідготовку та підвищення кваліфікації лікарі і медичні сестри.