Сьогодні у ТРЦ «Європа» відбулася зустріч з кременчуцькою дзюдоїсткою Єлизаветою Каланіною, яка здобула олімпійську ліцензію з дзюдо і представлятиме Україну і Кременчук цього року на Олімпійських іграх у Токіо.

У ній взяли участь міський голова Віталій Малецький, почесний президент СК «Легіон», Почесний громадянин міста Володимир Матицин, начальник управління молоді та спорту Полтавської ОДА Марина Трохименко, заступник міського голови Руслан Проценко, особистий тренер Єлизавети Каланіної, Віце-президент федерації дзюдо України Василь Волошин.

Василь Волошин зазначив, що цього року олімпійська збірна команда України з дзюдо буде представлена 7 спортсменами: 4 чоловіками та 3 жінками, серед них і кременчуцька спортсменка, вихованка СК «Легіон» Єлизавета Каланіна. В основному команда сформована з київських спортсменів, кременчуцька дзюдоїста – єдина представниця регіонів.

Міський голова Віталій Малецький побажав Єлизаветі Каланіній перемог на Олімпійських іграх. Він зазначив, що кременчужани пишаються її вагомими спортивними досягненнями та щиро вболіватимуть за неї. Керівник міста також подякував почесному президенту СК «Легіон», Почесному громадянину міста Володимиру Матицину за більш ніж двадцятирічну опіку СК «Легіон» та молодих перспективних спортсменів.

Нагадуємо, що Єлизавета Каланіна змагатиметься 30 липня 2021 року.