Кілька тижнів поспіль бригади ШРБУ ремонтують місцеві дороги в денний та нічний час доби. Наразі продовжуються роботи з укладання нового асфальтобетонного покриття на центральній вулиці Першотравнева. Через велике транспортне навантаження, ці роботи на данму об’єкті вуличної мережі проводяться з 20.00 год.. Нічний ремонт було запроваджено з метою недопущення виникнення транспортних заторів на одній із головних доріг міста   і для того, щоб у дорожників була можливість якомога якісніше укласти на ній нове дорожнє покриття. Варто зазначити, що комунальна  дорожня служба також працює на міських автошляхах і у вихідні дні.

Відповідно до поточних планів ШРБУ проводить ремонт на вулицях Небесної Сотні, Ігоря Сердюка, 40 років ДАЇ, Говорова, Третьому Занасипу, бульварі Пушкіна, проспекті Свободи. Паралельно з ремонтами ведуться роботи  нанесення нової дорожньої розмітки.

Нагадаємо, вулиця Першотравнева визначена головною по відношенню до вулиць Шевченка та Небесної Сотні. Таке рішення виконавчим комітетом міської ради прийняте задля  забезпечення  безпечних умов для руху автотранспорту по вулиці Першотравневій, збільшення пропускної спроможності та недопущення утворення заторів.