Список депутатів Кременчуцької районної ради, які продалися Жеваго і сьогодні на сесії приймали незаконні дії, які сприяють будівництву  Біланівсаькому ГЗК

Отже, за інформацією АнтиГОК, першими прибули для проведення незаконної сесії райради такі продажні депутати:

1. Кульчинська Яна. Фракція “Довіра”. Заступник директора ТОВ “Арніка”. Тел. 097-784-14-30.

2. Климовських Олександр. Фракція “Довіра”. Виконавчий директор ТОВ НВП ЕНЕРГО-ПЛЮС. Тел. 067-532-02-16.
3. Скляревський Едуард. Фракція “Батьківщина”. Тел. 067-540-90-01.
4. Клименко Анатолій. “Батьківщина”, Тел. 050-605-80-91.
5. Шаповал Олег. ОПЗЖ. Тел. 067-871-52-07.
6. Буленко Віталій. “Довіра”. 050-308-83-8
Що відомо про цих народних обранців?
КЛИМОВСЬКИХ
Відомо, що за підтримку вигідних Жеваго рішень він отримає посаду заступника голови Кременчуцької районної ради.
У своїй декларації депутат не вкажує жодного автомобіля, також він задекларував  для заступника директора компанії зарплату – 72 тис. грн. Відзначимо, що Климовських не перший рік співпрацює з Жеваго
КУЛЬЧИНСЬКА
У своїй декларації заступниця директора АРНІКИ вказала дві квартири, адреси й фото яких ми опублікуємо згодом. Минулого року Яна мала майже три мільйони доходу (це та частина, що вказана офіційно). При цьому Кульчинська приховує від декларування будь-які збереження – в банку, чи в готівці вдома.
СКЛЯРЕВСЬКИЙ
Цей депутат представляє фракцію  “Батьківщина”. У свою чергу Жеваго пообіцяв йому посаду голови Кременчуцької районної ради.  Скляревський сподівається, що нова посада дасть йому можливість і надалі “малювати” собі премії та надбавки за рахунок  платників податків. За 2020 рік у районній раді він отримав таким чином майже пів мільйона гривень.  Відзначимо, що депутат також має земельні ділянки  у Білецьківці та Кривушах.
КЛИМЕНКО
Він має намір  заробити на відкритті ринку землі (незважаючи на те, що його партія “Батьківщина” виступає категорично проти вільного ринку землі). У його власності вже є кілька земельних ділянок, два будинки та квартира; два катери й два автомобілі. Має на рахунках кілька мільйонів,  готівку вдома не декларує.