У Кременчуці  триває XVІ благодійна акція «Серце до серця», в рамках якої проводиться збір коштів для придбання необхідного медичного обладнання для порятунку життя і здоров’я маленьких жителів міста.

Міський голова Віталій Малецький  та депутати Кременчуцької  міської ради  підтримали акцію. Сьогодні перед початком пленарного засідання сесії  вони  зробили благодійні внески до скриньок волонтерів задля того, щоб новонароджені кременчужани мали шанс на життя.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що акція «Серце до серця» надзвичайно важлива, адже зібрані кошти спрямовуються на придбання  сучасного медичного обладнання європейського рівня для  неонатального відділення  кременчуцького пологового будинку. Він підкреслив, що  перші дні, в перші години життя малюкам вкрай потрібна своєчасна допомога. Завдяки сучасному багатофункціональному обладнанню, професіоналізму лікарів та новим медичним технологіям, підтримці важливих функцій організму у багатьох новонароджених жителів міста з’являється шанс на життя і здоров’я.  Керівник міста наголосив, що Кременчук упродовж кількох років є абсолютним всеукраїнським лідером за сумою зібраних коштів.

Нагадаємо, традиційними організаторами благодійної акції «Серце до серця» є Молодіжний Парламент Кременчука та Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, ВБФ «Серце до серця»  за  підтримки міської влади. За всю історію проведення благодійного марафону  кременчужанами з небайдужими серцями задля порятунку дитячих життів  було зібрано понад 1,5 млн. гривень.