КП «ШРБУ» продовжує виконувати дорожні роботи. Працюють на проспекті Полтавському, вулицях Вадима Пугачова, Генерала Родимцева, Гвардійській, у кварталах 278 і 287, мостовому переході через річку Дніпро, Троїцькій, Сумській, Олексія Древаля та Київській.

В нагірній частині мікрорайону наразі продовжується комплексний благоустрій мікрорайону, в рамках якого в районі колегіуму 25 дорожники облаштовують нову паркувальну кишеню. Цим мікрорайоном опікується депутат міської ради Олександр Яцина. Нагадаємо, за його ініціативи, матеріальної підтримки та безпосередньої участі неподалік було встановлене дитяче містечко з тренажерами, відремонтований паркан дитсадка №33. Настала черга і паркувальної кишені біля навчальних закладів.

На  вулиці Генерала Родимцева – укладають нову тротуарну плитку, також виконуються підготовчі роботи до ремонту пішохідної зони на вулиці Вадима Пугачова. Перед комунальними дорожніми службами ставиться завдання максимально якісно проводити різні види дорожніх ремонтів. Навіть, якщо ці ремонти є не капітальними, а поточними, дорожники не повинні залишати після себе пропущених ям, якісно латати місця під бордюрами, облаштовувати пандуси в місцях пішохідних переходів, чистити мережу зливової каналізації тощо.