ROZETKA, «Нова пошта» та фонд «Життєлюб» за підтримки міських адміністрацій та соціальних служб запустили проєкт допомоги літнім людям. На офіційному сайті можна замовити та оплатити продуктовий набір, який доставлять пенсіонерам.

Проєкт вже працює в містах: Києві, Дніпрі, Львові, Новій Каховці та завдяки особистій домовленості міського голови Віталія Малецького і у Кременчуці.

«Підвішений» пакет — це набір базових продуктів для людей похилого віку, що входять до найбільш вразливої до коронавірусу категорії. Тисячі пенсіонерів зможуть залишатися вдома і не наражати себе на небезпеку, виходячи надвір. Набір коштує 225 гривень і складається з гречки, макаронів, рису, цукру, пшеничної крупи, м’ясних консервів, соняшникової олії, солодощів та туалетного паперу.

Тож 4 квітня Кременчук отримав 400 таких продуктових наборів. За словами керівника апарату міського голови Світлани Пищити, всі вони через територіальні центри соціального обслуговування населення будуть доставлені до тих, хто цього потребує.