На участь у конкурсі партисипаторних практик «Громадський бюджет Кременчука – 2020» подано 116 проектів. На цьому було наголошено під час засідання робочої групи, що відбулася під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка.

Володимир Пелипенко підкреслив, що відповідно до затвердженого регламенту «Громадський бюджет – 2020» голосування за обрання переможців у конкурсі партисипаторних практик мало розпочатися вже з 7 листопада. Однак серед проектів-учасників «Громадський бюджет 2020» 2-а проекти були подані за кілька днів до старту конкурсу партисипаторних практик. Через обмеженість часу для розгляду фахівці міських служб не встигли їх розглянути та проаналізувати.

Щоб надати можливість авторам цих громадських ініціатив взяти участь у конкурсному відборі «Громадський бюджет 2020» членами робочої групи були дещо змінені терміни голосування. Отже, відкрито воно буде 12 листопада та триватиме воно до 11 грудня включно.

Нагадаємо, з цього року у Кременчуці можливості реалізації громадських ініціатив значно розширилися. Зміни стосувалися кількох програмних напрямів. А саме, загальна сума на реалізацію громадських проектів у порівнянні з минулим роком буде збільшена та становитиме 10 млн. грн.. Окрім того, участь у голосуванні за проекти-переможці можуть брати усі, кому є більше 14 років.