10-річний ювілей відсвяткував стадіон «Кремінь-Арена». Офіційний сайт МФК “Кремінь” опублікував історію будівництва та цікаві факти стадіону. 

19 листопада 2010 року стадіон відкрив свої двері товариським матчем між ветеранами «Кременя» та київського «Динамо». Президент «Кременя» Олег Бабаєв виходив на поле з командою вже у статусі міського голови Кременчука.

Заклали будівництво у 2007 році й за короткий термін вдалося збудувати стадіон зі штучним покриття. Спочатку планували відкриття у 2009 році, згодом перенесли до Дня міста (29 вересня), проте відкрили лише 19 листопада. Вартість робіт обійшлася у 12 млн грн (кошти з міського й обласного бюджетів, а також фінанси спонсорів).

Однією з перепон затримання реконструкції став високовольтний кабель, який проходив на території будівництва нового стадіону. За короткий термін президенту «Кременя» Олегу Бабаєву вдалося знайти понад мільйон гривень, щоб в обхід стадіону вивести кабель для мешканців нагірної частини. Цікаво, що старий кабель залишився під стадіоном й знаходиться приблизно по центру поля.⠀

Поступово на трибунах з’являлися сині, а потім й білі сидіння…

Ще одним цікавим фактом при будівництві стадіону стала vip-трибуна. Директор «Кременя» Андрій Недяк розповів, що планували зробили повністю адміністративну частину з цегли. Уявіть картину, що замість невеликого виступу знаходилася суцільна цегляна прибудова. Вболівальники, які б сиділи по середині трибун або ближче до адміністративної будівлі – не бачили частину поля. Тоді на будівництво терміново викликали Олега Мейдановича й довелося відмовитися від цієї ідеї. Й частину будівлі знесли.

Через два роки після відкриття стадіону довелося зрізати сходи. Й тоді з’явився банер із зображенням юних футболістів «Кременя» та легендарного Зідана.⠀У 2019 року на стадіоні відбулася ще одна реконструкція – зміна покриття. Кошти на його заміну були виділені з обласного бюджету. А саме поле в рулонах доставили з Туреччини на кораблі через Чорне море.

На час реконструкції «Кремінь» грав свої матчі в Полтаві, проте саме повернення команди стало феєричним – розгром «Агробізнеса» та «Черкащини».